ارسال پاسخ 
فعال سازی ANSYS 14
08-07-2012, 03:48 AM
ارسال: #1
Information فعال سازی ANSYS 14
کاربرانی که با فعال سازی ANSYS 14 مشکل دارند، به نکات زیر توجه کنند:

ANSYS 14 بدون هیچ مشکلی بر روی ویندوز 7 (ویرایشهای 32 و 64 بیتی) و ویندوز XP نصب و اکتیو شد. با این همه همانطور که در راهنما گفته شده است ممکن است در زمانی خاص (به دلایل مختلف) امکان فعال سازی برنامه وجود نداشته باشد. در این حال همانطور که در راهنما ذکر شد می توانید سرویس را متوقف و موقتا در حالت آزمایشی از برنامه استفاده کنید.

در اواسط راهنمای نصب و فعال سازی عبارتی به شکل:

عبارت موجود بین دومین فاصه و سومین فاصله در لایسنس برنامه (که با رنگ آبی مشخص شده است)، آی پی کامپوتر (یا FLEXID) است.

این بخش را پیدا کنید. در این بخش توضیح داده شد است که آی پی کامپوتر (یا FLEXID) را از چه طریقی بدست آورید. متاسفانه در برخی موارد این ابزار بدرستی عمل نمی کند و ممکن است آی پی برگردانده شده صحیح نباشد که منجر به عدم ایجاد لایسنس معتبر و در نهایت عدم فعال سازی نرم افزار خواهد شد. ابزار دیگری نیز برای این منظور موجود است که می توانید آن را از اینجا دریافت کنید. (پسوورد: click)

پس از دانلود محتویات آن را (که یک فایل با نام Info Tools.exe است) استخراج و فایل Info Tools.exe را اجرا کنید. آی پی کامپیوتر در فیلد سوم (تحت عنوان Host Id) نمایش داده می شود.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-07-2012, 08:35 PM
ارسال: #2
RE: فعال سازی ANSYS 14
سلام
من انسیس 14 را در ویندوز 7 و 64 بیتی طبق راهنمای موجود در CD نصب کردم، نرم افزار با موفقیت نصب می شود اما متأسفانه help نرم افزار اجرا نمی شود و warning زیر را می دهد:
on-line help is not accessible now.
من این نرم افزار را روی چند کامپیوتر نصب کردم ولی در همه ی آنها با این مشکل روبرو بودم.
لطفاً کمکم کنید.
08-08-2012, 04:54 AM
ارسال: #3
(08-07-2012 08:35 PM)parsa_021 نوشته شده توسط:  سلام
من انسیس 14 را در ویندوز 7 و 64 بیتی طبق راهنمای موجود در CD نصب کردم، نرم افزار با موفقیت نصب می شود اما متأسفانه help نرم افزار اجرا نمی شود و warning زیر را می دهد:
من این نرم افزار را روی چند کامپیوتر نصب کردم ولی در همه ی آنها با این مشکل روبرو بودم.
لطفاً کمکم کنید.

راهنمای نرم افزار در قالب یک بسته جدا ارائه شده و دو DVD است. که البته شرکت کلیک آن را تولید نکرده.
08-08-2012, 10:29 AM
ارسال: #4
(08-08-2012 04:54 AM)admin نوشته شده توسط:  
(08-07-2012 08:35 PM)parsa_021 نوشته شده توسط:  سلام
لطفاً کمکم کنید.

راهنمای نرم افزار در قالب یک بسته جدا ارائه شده و دو DVD است. که البته شرکت کلیک آن را تولید نکرده.

ببخشید حق با شماست، همان 2 DVD ولی من طبق راهنمای نصب ارائه شده در DVDها عمل کردم که به این مشکل خوردم.
08-08-2012, 12:27 PM
ارسال: #5
ببینید انسیس دو DVD است که هر دو ویرایش 32 و 64 بیتی را شامل میشه.
راهنمای برنامه هم یه بسته مجزاست که خودش راهنما هم دو DVD هست.
اجازه بدین ببینم می تونم راهنمای کم حجمی براتون پیدا کنم.
08-09-2012, 11:18 PM
ارسال: #6
(08-08-2012 12:27 PM)admin نوشته شده توسط:  ببینید انسیس دو DVD است که هر دو ویرایش 32 و 64 بیتی را شامل میشه.
راهنمای برنامه هم یه بسته مجزاست که خودش راهنما هم دو DVD هست.
اجازه بدین ببینم می تونم راهنمای کم حجمی براتون پیدا کنم.

ببخشید ولی من وقتی انسیس 1 شرکت دیگه رو نصب کردم، به این مشکل برخورد نکردم و help نرم افزار اجرا می شه.
08-10-2012, 12:51 AM
ارسال: #7
خواهش می کنم. خوب می تونید از Help همون استفاده کنید. تا جایی که ما اطلاع داریم AnSYS توسط شرکتهای دیگه در 4DVD شامل ویرایشهای 32 و 64 بیتی ارائه شده که دلیلش مشخصه!
08-11-2012, 04:59 AM
ارسال: #8
(08-10-2012 12:51 AM)admin نوشته شده توسط:  خواهش می کنم. خوب می تونید از Help همون استفاده کنید. تا جایی که ما اطلاع داریم AnSYS توسط شرکتهای دیگه در 4DVD شامل ویرایشهای 32 و 64 بیتی ارائه شده که دلیلش مشخصه!

چشم حتماً ولی این 7500 تومانی که من بابت این انسیس آشغال شرکت شما خریدم، کی به من پس می ده؟
08-11-2012, 05:58 AM
ارسال: #9
(08-11-2012 04:59 AM)parsa_021 نوشته شده توسط:  
(08-10-2012 12:51 AM)admin نوشته شده توسط:  خواهش می کنم. خوب می تونید از Help همون استفاده کنید. تا جایی که ما اطلاع داریم AnSYS توسط شرکتهای دیگه در 4DVD شامل ویرایشهای 32 و 64 بیتی ارائه شده که دلیلش مشخصه!

چشم حتماً ولی این 7500 تومانی که من بابت این انسیس آشغال شرکت شما خریدم، کی به من پس می ده؟

چرا آشغال؟ چون Help نداره؟ همونطور که گفته شد Help این برنامه در قالب بسته ای مجزا ارائه شده. Ansys ی که شما خرید 32 و 64 بیت رو با هم داره؟ اگر آره 2 تا DVD هست یا نه 32 و 64 بیت سواست و 2 تا DVD است.
متاسفانه پاسخگویی کامل وقتگیر و تکرار واضحاته. فرض هم بگیریم که اون نسخه Help رو در خودش داره و نسخه ای که ما ارائه کردیم نداره. کافیه شرکت موجود در دو زمان متفاوت ویرایشهای مختلفی رو ارائه کرده باشن.
شاید شما تصور می کنید که ما Help برنامه رو از داخلش بیرون کشیدیم. متاسفانه یا خوشبختانه چنین کاری برای ما میسر نیست.
11-12-2012, 02:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2012 02:51 PM، توسط emi.zx2010.)
ارسال: #10
منم انسیس 14 شرکت شما رو نصب کردم ولی هلپ نداره که الان فهمیدم قضیه چیه !!!!!UndecidedUndecidedUndecided
هلپ 14 هیچ جا حتی تو اینترنتم نیس چه جوری باس بهش دسترسی داشته باشیم ؟؟؟HuhHuh
شرکت شما نمیخواد بزنه ؟؟؟
من احتیاح واجب دارم SadSad

سلام میشه هلپ انسیس 14 رو به طور جدا گونه تو سایت بذارین ؟؟؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان